JĀdara treneris Dainis Zaltans
Tālrunis: 26 199 499
E-pasts: trenins.jadara@gmail.com

Dainis Zaltans

"Es radu impulsu dzīvespriekam un iespējām!"

Šobrīd darbojos kā jauniešu treneris, profesionāls individuālais un komandu koučs. Man ir vairāk kā 10 gadu darba pieredze apmācību un cilvēkresursu attīstības jomā. Atbalstu jaunos uzņēmējus un jauniešus biznesa inkubatoros, Junior Achievment Latvia Līderu programmā. Mana sirds lieta ir labdarības un izaugsmes projektu vadīšana un dalība tajos.

JĀdara trenere Vineta Saulīte

Tālrunis: 29 251 224
E-pasts: trenins.jadara@gmail.com

Vineta Saulīte

"Man patīk atklāt cilvēkos personību un iespējas. 
No sirds, viegli un brīvi.
"

Tagad, savos gados, es domāju, ka nav būtiski, kur un kādā amatā cilvēks strādā, svarīgi ir, cik krietns cilvēks ir. Ja nu tomēr par manu pieredzi, tad tā ir dažu desmitu gadu darbs bankā kā vadītājai un vēl ilgāks sevis izzināšanas ceļš. Šobrīd savu dzīves uzdevumu pildu kā jauniešu izaugsmes treneris, profesionāls individuālais un komandu koučs. Jā, un vēl kā pirtniece. Man patīk tas, ko es daru! 


Marija Rasa

"Pastāv tas, kurš mainās"

Augstākā izglītība Sporta Pedagoģijā (bijusī BK "Rīga" trenere), animators un pusaudžu padomnieks starptautiskā Amerikas kompānijā, angļu valodas eksperte. Ar savu starptautisko dzīves pieredzi spēju ieviest ikdienas dzīvē jaunu dzirkstelīti. Vienmēr inovatīva, esmu ļoti atvērta uz visām pasaules valodām, un vienmēr ir interese, kas noslēpts Pandoras lādē. Uzskatu, ka veiksme vienmēr atgriežas un visam pamatā ir ticība sev un saviem spēkiem.

0
 .